2020. TESCO Pályázat

Jászjákóhalma Polgárőr Egyesület a TESCO-GLOBAL Áruházak Zrt. által meghírdetett „Ön választ, mi segítünk” elnevezésű programban "Fiatalok társadalmi szerepvállalásának erősítése Jászjákóhalmán - TESCO támogatással" címmel 200.000 forint összegben korábban támogatást nyert. Az összeget óvodás és kis iskolás gyerekek oktatására, biztonságtechnikai eszközök beszerzésére költöttük, melyeket a programban részt vevő gyerekeknek a részvételért és a versenyekben elért helyezésekért kiosztottunk.

Szeptember 22-én a Jászberényi Angyalkert óvoda gyerekeinek 102 főnek, Szeptember 29-én a Jászjákóhalma Sportegyesület edzésén az U7 és U9 korosztály gyerekeinek 35 főnek, Október 1-én és 2-án a Poldermann Júlia óvoda Fő úti (SÜNI, CSIPERKE csoport) és a vas Gereben úti (MÉHECSKE, KATICA csoport) gyerekeinek 84 főnek, Október 1-én és 2-án a IV. Béla Általános iskola (1, 2, 3, 4, osztály) gyerekeinek 50 főnek.

Az oktatásokat és tájékoztatásokat a kialakult helyzet miatt a gyerekek egészségügyi biztonsága és az elrendelt korlátozások miatt belső oktatókon keresztül hajtottuk végre.

Rendezvényeken 271 gyermek részére tudtunk átadni biztonságtechnikai eszközöket a biztonságos közlekedésükhöz.

Nagy tisztelettel köszönöm az intézmények vezetőinek a lehetőséget a pályázat megvalósítására, valamint megköszönöm mindazoknak akik segítséget nyújtottak valamint az oktatások, tájékoztatók, versenyek megtartásában nyújtott segítségüket.